Głośna muzyka na RODOs

Stałam sie szczęśliwa posiadaczka działki na ogródkach działkowych. Myślałam ze odpocznę tam. Niestety cale dnie od rana do wieczora słychać głośne disco polo. Ktoś w okolicach strumyka puszcza taką muzykę przez caly dzien. Obok przychodzą młodzi ludzie z alkoholem i zaczyna sie tez muzyka glosna i przekleństwa. Dlaczego jest tam taki balagan. Koleżanki, ktore przyszły zobaczyć moja nowa działkę uciekły po krótkim czasie.

Na 3 sektorze pan se kupił.2 działki i trawy pół działki.sorry ale wycie kosiara spalinowa to przechodzi ludzkie pojęcie! On cwany słuchawki na uszy i wyje całe popołudnie! Chłopie wstań rano o 5 ; 00 i kosić możesz! Ja chce odpocząć! Inaczej skarga do zarządu a nie to wyżej na B-stok.! Za dużo tej samowolki na ogrodach !

Na jakich to jest działkach na oaza czy Hanki sawickiej zgłoś do prezesa działek

Moze do prezesa trzeba się przejść I porozmawiać, może on coś doradzi.

Zarzad powinien zwracac uwage takim dzialkowcom.Jest chyba jakis regulamin.Nigdy nie rozumialam takich ludzi ktorzy mecza innych swoja muzyka. Wspolczuje sasiedztwa i proponuje zglosic do zarzadu.

to już wiesz czemu ktoś tobie działkę odsprzedał pewno dlatego ze cicha i spokojna okolica ktoś pozbył się problemu a ty z nim teraz jako nowa posiadaczka walczysz

Przykro mi to pisać - ale taki urok działek. Próżno tutaj poszukiwać miłośników muzycznych brzmień rodem z dawnego, niezwykle elitarnego Programu Trzeciego - tu na działkach powszechne są rubaszne i prymitywne "umcy umcy", zwane disco polo. Poniekąd należy to zrozumieć - to miejsce do odpoczynku i to, co dla jednego jest wypoczynkiem (relaks na leżaku przy disco polo, imprezowanie), dla innego stanowi utrapienie (bo muzyka tandetna, a hałas straszliwy).
Pozostaje tu jedynie próba bezpośredniego kontaktu z felernymi sąsiadami, ale nie prognozuję powodzenia akcji. Tak to już jest na RODOsach...

Czego się Pani spodziewała po Grajewie?

Kazik ścisz tę badziewną muzykę

To typowe zachowania ludzi z "nowego ładu" - brak szacunku do samego siebie i inych. Brak jakichkolwiek zahamowań-klasyka patologicznych zachowań.

Działki nowooddane za darmo przez Urzad Miasta głownie patusom i 500 plusom więc czego się spodziewaliscie po włascicielach.

Kultura,kultura,kultura

Prawda- jakaś impreza, rzecz ludzka niestety nie codziennie, niby to takie proste ,aby drugiemu nie szkodzić i tak było przez ostatnie 20 lat,teraz zmienili się sąsiedzi i jeden kibel przy płocie postawił ,a mi przy altance czyli stole ,drugi już kilka bud wybudował i tuj nasadził, inny drogę rozkopał i tak zostawił ,a idż poproś o zrozumienie,,,, to wieka obraza i wróg na zabój. Również rozważam sprzedaż działki ./

A weź człowieku zwróć uwagę, to mało ci oczu nie wydrapią.

Proponuję zrobić zebranie z prezesem i wspólnie takich muzykantów nauczyć życia w grupie.

Muzykę to każdy powinien słuchać dla siebie,a nie na całe działki.A kretyni zawsze są.

Problem immisji jest w świadomości niewielu mieszkańców, tak na prowincji, jak i dużych aglomeracji, do których przybywają ludzie z wystającą słomą z butów.
Brak kultury, to tak jakby nic nie powiedzieć.
Kilka wyroków z pewnością by niektórych oświeciło. -

Ciesz się że nie mieszkasz w bloku 23. Tam pod filarkami wynajmuje lokal dj. Buc i burak. Nagłaśnia osiedle co wykend biasiadnymi pijackimi przyśpiewkami.

"Gdzie się podziały tamte prywatki"... cytuję, nie oceniam,ale brakuje w ludziach na te czasy ,pobawienia się i integracji,każdy zamknięty w swoim szałasie jak oszołom,bo tak nie wypada i nie wolno.A jacy wy byliście 20 lat temu hulanki, zabawa i swawole ,teraz potrzebujecie spokoju, odpoczynku a kiedyś sami szaleliście przy głośnej muzyce.Jak włączę radio głośniej RMFFM też mnie skrytykujecie !!!?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.