Zagrożenia w sieci 2020

aktualizacja: 2020-06-01 16:45:17     nr wiadomości: 42504     przeczytano: 3237     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniu 1 czerwca 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Grajewie odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu „Zagrożenia w sieci 2020”.

Organizatorami konkursu byli: Komenda Powiatowa Policji w Grajewie, Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie oraz Starostwo Powiatowe w Grajewie. Celem rywalizacji kierowanej przede wszystkim do uczniów szkół ponadpodstawowych, było zainteresowanie młodzieży problematyką bezpieczeństwa w internecie, uświadomienie o zagrożeniach w sieci oraz propagowanie zasad bezpiecznego korzystania z internetu. Zadanie polegało na nakręceniu krótkiego spotu filmowego, który swoją tematyka wpisywał się będzie w cele konkursu.

Autorami wyróżnionych filmów są uczniowie reprezentujący Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie: Aleksandra Strzałkowska, Mateusz Tarnacki oraz Kamil Domalewski.

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe – zestawy gadżetów oraz powerbanki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Grajewie. Nagrody wręczyli: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Tomasz Cebeliński, Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki oraz I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie mł. insp. Łukasz Głowacki.

Nagrodzonym gratulujemy i serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.