piątek, 3 maja 2024

Wieści z AP Warmia MOSiR Grajewo

Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. (r.2010)

6 lutego w Dąbrowie Białostockiej rozegraliśmy turniej o Puchar Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Nasi zawodnicy rozegrali pięć spotkań, z czego cztery wygrali i jedno zremisowali. Aby wyłonić zwycięzcę, młoda Warmia mierzyła się w ostatnim meczu z Wigrami Suwałki, w regulaminowym czasie gry był wynik 1:1 i dopiero w rzutach karnych musieliśmy uznać wyższość rywali (0:1).

Wyniki:

WARMIA MOSiR - SKORPION Kalinica 4:2

WARMIA MOSiR - KS Wasilków 9:0

WARMIA MOSiR - DĄB Dąbrowa Białostocka 1:0

WARMIA MOSiR - WIGRY Suwałki 1:1 (k.0:1)

Brawo! Niewiele brakowało abyśmy awansowali do finału województwa. - trener Paweł Górski.

I miejsce w Bielsku Podlaskim. (r.2010)

13 lutego rozegraliśmy turniej halowy w  Bielsku Podlaskim. W turnieju udział wzięło siedem drużyn: Warmia MOSiR I, Warmia MOSiR II, Narew Choroszcz, MOSiR Bielsk Podlaski I, MOSiR Bielsk Podlaski II, Brylant Bielsk Podlaski, Pogoń Łapy. Nasze drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze. Jedna z nich zajęła I miejsca, a druga IV miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Doliwa. - trener Paweł Górski.