• 5 komentarzy
  • 10209 wyświetleń

Radomiak - Warmia 1:0

III liga: Radomiak Radom - Warmia Grajewo 1:0 (1:0)

Bez punktów wrócą z Radomia zawodnicy Warmii Grajewo, którzy ulegli 1:0 Radomiakowi. Jedyną bramkę w 12 minucie spotkania zdobył dla gospodarzy Piotr Wlazło.

sobota, 18 maja 2024

III Bieg Szczuków (09.06)

poniedziałek, 13 maja 2024

Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka (wyniki)

Komentarze (5)

za to grajewscy chuligani odnieśli kolejne zwycięstwo. tym razem naszą ofiarą padły połączone siły Radiomiaka i Stali Rzeszów, walka po 20 osob, wygrywamy po osmiu minutach. w radomiu tylko broń!
KAMRACI!

hahahahahaha,huliganii?ja nie moge!!!smiech...

ahah Rajgrod rozwalil grajewo jak chcial na ustawce

ale przypał bić sie bez powodu:P kiedyś to rozumialem, ale teraz to przypal taki ze szok, kazdy sie z tego smieje a oni się biją:P lepiej zagrajcie w kapsle:P to juz mniej przypalowe:P

Wydział Gier MZPN zweryfikował wyniki dwóch spotkań z udziałem OKS-u 1945 Olsztyn jako walkowery na niekorzyść rywali - Warmii Grajewo (na boisku 2-2) i Concordii Piotrków Trybunalski (na boisku 0-0). Dzięki takiemu obrotowi sprawy olsztynianie dopisali do swojego dorobku cztery punkty i awansowali na trzecie miejsce w tabeli.

W przypadku Warmii chodzi o zbyt małą liczbę młodzieżowców, zaś w przypadku Concordii o występ nieuprawnionego zawodnika, który powinien pauzować za kartki.

Concordii grożą także walkowery za przegrany 0-1 mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki i zremisowany 0-0 mecz z Dolcanem Ząbki. W tych meczach, podobnie jak w spotkaniu z OKS 1945 Olsztyn, grał Rafał Kubiak, który według protokołów meczowych nie odcierpiał kary za 10 żółtych kartek.