środa, 1 maja 2024

• 11966 wyświetleń

Grajewo – Mońki 3 : 2

ZWYCIĘSTWO GRAJEWIAN W ZALEGŁYM MECZU SIATKARSKIM
     We wtorek odbyło się w Grajewie zaległe spotkanie III ligi piłki siatkowej mężczyzn w którym Mlekpol MOSiR podejmował Gim – Net Mońki. Po pięciosetowej walce gospodarze odnieśli zwycięstwo i zyskali kolejne punkty.
     Pierwsze dwa sety wygrali goście, którzy konsekwentnie zdobywali punkty i byli skuteczni w ataku i obronie. I kiedy młodzi zawodnicy Gim – Netu szykowali się do zainkasowania kompletu punktów w trzecim secie gospodarze od początku narzucili gościom swój styl gry. Do tego u nich wreszcie wiele elementów sztuki siatkarskiej zagrało i goście uzyskali zaledwie 13 punktów. W kolejnym secie początkowo oba zespoły grały równo i na tablicy często był remisowy wynik. Jednak pod koniec gry goście wyraźnie oddali pole gospodarzom. W teabreaku zespół z Moniek nie zdołał już nic osiągnąć i gospodarze mogli się cieszyć ze zwycięstwa.
MLEPOL MOSiR Grajewo – GIM – NET Mońki 3 : 2 (21:25, 23:25, 25:13, 25:18, 15:11).
MLEKPOL: Bogusław Wszeborowski,, Adam Odlanicki, Adam Rydzewski, Artur Szlaga, Michał Wolwark, Marcin Tyszkowski, Mirosław Mieczkowski – libero oraz Przemysław Borawski, Marek Adamkiewicz – grający trener.
GIM – NET: Michał Fiedorczuk, Kamil Gwiazdowski, Jakub Wojtkielewicz, Julian Kurpel, Marcin Skutnik, Sebastian Burzyński, Paweł Zarzecki – libero oraz Grzegorz Snarski, Kamil Romanowicz, Łukasz Stypułkowski, Hubert Słowikowski. Trener: Zbigniew Stypułkowski.
Sędziowali: I – sędzia Marek Duchnowski, II sędzia – Bogdan Sokół, sekretarz zawodów – Mariusz Wielgat (wszyscy Grajewo).