• 9026 wyświetleń

Wissa - Znicz Suraż (1 V)

SZCZUCZYN.DOKOŃCZENIE MECZU 1 MAJA.

Decyzją Podlaskiego Związku Piłki Nożnej we wtorek 1 maja dokończony zostanie mecz o mistrzostwo IV ligi pomiędzy Wissa Szczuczyn -  Znicz Suraż. Mecz ten został przerwany w 62 minucie w sobotę 31 marca z powodu dużych opadów gradu i  fatalnego stanu boiska. W tym momencie był remis 1 : 1.
   Początek o godz. 11.oo.

Wissa grać długie piłki bo tylko taka gra prowadzi do zwycięstwa.Tylko Brazylia może grać krótką piłkie i cofać do bramkarza bo ma technike,a wam jest do tego daleko.Napastnicy nie cofać się na przedpole a stać przy środkowej linii ,obrona grać długie piłki bezpośrednio na napastników i pomocników..Napastnicy i pomoc nie bawić się pi lką-grając między sobą jakbyście czekali na powrót przeciwników i wzmocnienie się ich obrony co w rzeczywistości ma miejsce.Jest szybki Lapiński i przebojowy Berezowski (który niepotrzebnie biega po całym boisku tracąc siłę)którzy powinni czekać na długie wrzuty poza środkową linie i ze swojej szybkości zrobić użytek a efekt murowany.Pozdrawiam piłkarz z lat siedemdziesiątych.