• 3 komentarzy
  • 8575 wyświetleń

Wieści z młodej Warmii

W sobotę 2 czerwca nasi juniorzy młodsi zakończyli sezon 2011/2012. W ostatnim meczu podopieczni Wojciecha Kozikowskiego pokonali w Białymstoku tamtejszego PIASTA 2:1. W kolejnym sezonie drużyna trenera Kozikowskiego będzie występowała w rozgrywkach ligowych jako juniorzy starsi (urodzeni w 1994 roku i młodsi).

Dziś na boisku przy klubie HADES po emocjonującym spotkaniu trampkarze trenera Józefa Matysiewicza pokonali PERSPEKTYWĘ Łomża 4:3. Naszym młodym piłkarzom oraz ich trenerowi należą się wielkie brawa za walkę - ze stanu 2:3 chłopcy doprowadzili do zwycięstwa! Był to ostatni mecz w ramach rozgrywek ligowych tego zespołu. Przed tygodniem zespół trampkarzy przegrał na wyjeździe z RUCHEM Wysokie Mazowieckie 0:3.
Oto statystyka ostatnich meczów zespołów młodzieżowych:

JUNIORZY MŁODSI
02.06.2012 PIAST Białystok - MOSiR WARMIA Grajewo 1:2 (1:1)
Bramki: Krystian Górski 20', Mateusz Grochowski 62'
Skład: Jegliński - Dodis, Grochowski, Jankowski, Przyborowski (65' Bekielewski) - Kozikowski (41' M.Wiśniewski), Gładkowski, K.Górski, Andre - D.Siedlecki (50' Golubiewski), Gutowski

TRAMPKARZE
02.06.2012 MOSiR WARMIA Grajewo - SKRA Wizna 3:0 (walkower, goście nie przyjechali na mecz)
10.06.2012 RUCH Wysokie Mazowieckie - MOSiR WARMIA Grajewo 3:0 (3:0)
Skład: Sobolewski - Remfeld (55' P.Siedlecki), Wołkoński (20' Ruszczyk), Zarzecki, R. Siedlecki - S.Romanowski (20' Kropiewnicki), Sielawa, Cybulski, B.Wiśniewski - Kasiak (20' Polakowski), Deroń (40' Łaguna)
16.06.2012 MOSiR WARMIA Grajewo - PERSPEKTYWA Łomża 4:3 (2:2)
Bramki: Rafał Kalinowski 14', Przemysław Zarzecki 34', Mateusz Cybulski (dwie) 38', 70'
Skład: Sobolewski - Remfeld (40' D.Kalinowski), S.Romanowski (50' Kropiewnicki), Zarzecki, R.Siedlecki (36' Wołkoński) - Staniszewski (40' Łaguna), Sielawa, Cybulski, B.Wiśniewski (36' Ruszczyk) - R.Kalinowski, Polakowski (36' Kasiak)

Autor: Janusz Szumowski