• 10027 wyświetleń

Wieści z Warmii

24.07.2015 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego
WARMIA Grajewo - ROMINTA Gołdap 2:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Michał Mościński 28' (rzut karny), 1:1 Damian Zubowski 35', 2:1 Patryk Olszyński 85'

Aż sześć bramek padło w rozegranym w środę na boisku przy klubie Hades w Grajewie meczu kontrolnym WARMII z OSTROVIĄ Ostrów Mazowiecka. Nasi piłkarze zremisowali z zespołem gości 3:3. WARMIA wypadła słabiej niż w sobotnim meczu z MRĄGOWIĄ, ale na tym etapie przygotowań wahania formy są zjawiskiem normalnym.

W składzie grajewskiego zespołu zabrakło po raz kolejny Kamila Randzio i Pawła Sypytkowskiego. Nieobecni byli też zmiennicy – Damian Gutowski, Marcin Baczewski i Przemysław Zarzecki. Grajewianie zdobyli prowadzenie w 17 minucie. Po dynamicznej akcji Dzierzgowskiego i faulu w polu karnym na naszym zawodniku „jedenastkę” na gola zamienił sam poszkodowany. Niestety, osiem minut później Dzierzgowski poturbowany w starciu z rywalem opuścił boisko. OSTROVIA wyrównała w 30 minucie, gdy po błędzie naszego zespołu Rafał Komosa zdobył gola. W 39 minucie po bardzo ładnej akcji ponownie na prowadzenie wyprowadził WARMIĘ Damian Zubowski. Po przerwie w ciągu siedmiu minut goście wyszli na prowadzenie po dwóch kolejnych golach Komosy. OSTROVIA prezentowała się bardzo dobrze i była wymagającym rywalem dla naszych piłkarzy. Ambitna gra WARMII doprowadziła do wyrównania w 82 minucie gdy akcję naszego zespołu wykończył celnym strzałem Piotr Chyliński.

Kolejny mecz kontrolny WARMIA rozegra już w piątek 24 lipca. O godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego przy ul. Piłsudskiego w Grajewie nasi piłkarze podejmą ROMINTĘ Gołdap.

Serdecznie zapraszamy na ten mecz. Wstęp wolny. Spotkanie pierwotnie zaplanowane na 25 lipca odbędzie się w piątek ze względu na sobotnią uroczystość weselną – związek małżeński zawiera bramkarz WARMII Krzysztof Gieniusz. W związku z tym cały mecz w barwach naszego zespołu przeciwko ROMINCIE zagra 17-letni Łukasz Sobolewski.

22.07.2015 Grajewo, boisko przy klubie Hades

WARMIA Grajewo – OSTROVIA Ostrów Mazowiecka 3:3 (2:1)

Bramki: 1:0 Tomasz Dzierzgowski 17’ (rzut karny), 1:1 Rafał Komosa 30’, 2:1 Damian Zubowski 39’, 2:2 Rafał Komosa 47’, 2:3 Rafał Komosa 52’, 3:3 Piotr Chyliński 82’

WARMIA: Gieniusz (46’ Sobolewski) – Lekenta (70’ Olszyński), Domurat, Arciszewski, Mikucki – Chyliński (52’ Strzeliński), Mirva (68’ Cybulski), Matysiewicz,  Cybulski (65’ Makowski), Zubowski (70’ Chyliński) – Dzierzgowski (25’ Staniszewski)

OSTROVIA (skład wyjściowy): Łyziński – Wątróbski, Zaremba, Załęski, Skorupka – Strzeżysz, Dzwonkowski, Choroszewski, Wilczewski – Komosa, Zacheja

Po przerwie grali także: Chorodyński – Kołakowski, Zapatka, Korzeb

Sędzia: Krzysztof Staniszewski (Grajewo)

Białymstoku związek małżeński zawarł bramkarz naszego Klubu Krzysztof Gieniusz.  Anecie i Krzysztofowi życzymy samych szczęśliwych chwil.