Wieści z "Gwiazdy"

W dniach 18-20 maja 2012 roku w Kraśniku odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w zapasach kadetek i juniorek.

Na zawodach tych dobrze spisały się Magdalena Drobińska startująca w kat. do 43kg oraz Paulina Aktar startująca w kat. do 56kg, które wywalczyły brązowe medale w swoich kategoriach wagowych. "Gwiazda" zajęła 7 miejsce na 20 startujących ekip.

W dniu 19 maja 2012 roku w Lubawie odbyły się eliminacje regionalne (woj. warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie i podlaskie) do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym.

W zawodach tych trzecie miejsce w kat. do 85kg zajął Mateusz Podbielski z "GWIAZDY" oraz w kat. do 63kg Bartosz Wiśniewski z MOSIR Grajewo, awansu do OOM nie zdobył jednak żaden z nich, gdyż zgodnie z przepisami tylko miejsca 1-2 dawały awans do imprezy centralnej.