• 7248 wyświetleń

Viet Vo Dao Grajewo

09.11.2014 w Giżycku odbyły się międzyklubowe zawody w Graplingu.

W zawodach brali udział zawodnicy z pięciu Klubów: Grajewa, Giżycka, Węgorzewa, Ełku i Kętrzyna. Klub Viet Vo Dao Grajewo ,, Czarny Wilk" reprezentowało 5 zawodników z czego trzech zdobyło medale w swoich kategoriach. Marek Milewski - Złoto w kat. +92kg Łukasz Wilczewski - Srebro w kat. 82-92kg Bartek Wróblewski - Srebro w kat. 72-82kg Rafał Pogorzelski zajął 4 miejsce w kat. 72-82kg Bardzo dobrze zaprezentował się na zawodach również Marcin Kaliński który trafił do najbardziej obsadzonej wagi 62-72kg stoczył aż 11 walk z czego cztery wygrał - był to jego pierwszy start w tego typu zawodach.

Zawody były rozgrywane metodą ,,każdy z każdym" - więc każdy z medali nie jest medalem przypadkowym. Kategorie wagowe były mocno obsadzone tym bardziej medale cieszą. Gratulujemy zwycięzcom!