V Turniej Szachowy

aktualizacja: 2012-11-11 21:28:39     nr wiadomości: 18616     przeczytano: 10954     Ilość komentarzy komentarze: 2

V Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości pod patronatem Wójta Gminy Grajewo

Zwycięstwo Martyny Filipkowskiej ze Szczuczyna!!!

Wojewodzin, 11 listopada 2012 roku

Miłośnicy gry w szachy już po raz piąty na sportowo uczcili nasze narodowe święto niepodległości.

W turnieju udział wzięło 40 zawodników: z gminy Grajewo, miasta Grajewo, gminy Szczuczyn i miasta Łomży, którzy rywalizowali w 6 kategoriach.

1 miejsce w kategorii open zajęła Martyna Filipkowska ze Szczuczyna.

Najmłodszymi uczestnikami turnieju byli Sebastian Kurzątkowski i Dawid Okulewicz.

Wyróżniony został Piotr Manturo - nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Wojewodzinie, który otrzymał Złotą Honorową Odznakę LZS za zasługi i zaangażowanie w rozwój sportu w środowisku wiejskim przyznaną przez Podlaskie Zrzeszenie LZS w Białymstoku.
Serdecznie gratulujemy!

Wyniki V Turnieju Szachowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości pod patronatem Wójta Gminy Grajewo przedstawiają się następująco:

Kategoria szkoła podstawowa dziewczęta:
1 miejsce - Maliwna Szewczyk (Koło Szachowe SP 9 Łomża)
2 miejsce - Weronika Żmijewska (SP 1 Grajewo)
3 miejsce - Martyna Ogrodnik (Koło Szachowe SP 9 Łomża)
4 miejsce - Wiktoria Marcińczyk (SP 2 Grajewo)
5 miejsce - Karina Dmoch (Koło Szachowe SP 9 Łomża)
6 miejsce - Magdalena Gutowska (SP 2 Grajewo)
7 miejsce - Weronika Cybula (SP 2 Grajewo)

Kategoria szkoła podstawowa chłopcy:
1 miejsce - Maciej Groszyk (SP 1 Grajewo)
2 miejsce - Ernest Żmijewski (SP 1 Grajewo)
3 miejsce - Konrad Romanowski (SP 4 Grajewo)
4 miejsce - Norbert Żmijewski (SP 1 Grajewo)
5 miejsce - Michał Kozłowski (SP 4 Grajewo)
6 miejsce - Bartosz Wiśniewski (SP 2 Grajewo)
7 miejsce - Patryk Lenkiewicz (SP 4 Grajewo)
8 miejsce - Sebastian Kurzątkowski (SP 4 Grajewo)
9 miejsce - MARIUSZ Maciorowski (SP 4 Grajewo)
10 miejsce - Konrad Organek (SP 1 Grajewo)
11 miejsce - Dawid Okulewicz (SP 2 Grajewo)

Kategoria gimnazjum dziewczęta:
1 miejsce - Alicja Krukowska (Gimnazjum w Danówku)
2 miejsce - Karolina Budenas (PG 2 Grajewo)
3 miejsce - Oliwia Kierznowska
4 miejsce - Monika Przyborowska (Gimnazjum w Danówku)
5 miejsce - Natalia Pięczykowska (Gimnazjum w Danówku)
6 miejsce - Aleksandra Mieczkowska (Gimnazjum w Danówku)

Kategoria gimnazjum chłopcy:
1 miejsce - Maciej Demby (Gimnazjum w Danówku)
2 miejsce - Rafał Dąbrowski (PG 2 Grajewo)
3 miejsce - Grzegorz Manturo (PG 1 Grajewo)
4 miejsce - Artur Gawecki (PG 3 1 Grajewo)
5 miejsce - Grzegorz Sulewski (PG 2 Grajewo)
6 miejsce - Wojciech Klimaszewski (PG 2 Grajewo)
7 miejsce - Michał Karwowski (PG 1 Grajewo)
8 miejsce - Hubert Żywno (PG 2 Grajewo)

Kategoria seniorki:
1 miejsce - Martyna Filipkowska (Szczuczyn)
2 miejsce - Olga Filipkowska (Szczuczyn)

Kategoria seniorzy:
1 miejsce - Jerzy Filipkowski (Szczuczyn)
2 miejsce - Sławomir Sobociński (Łomża)
3 miejsce - Ireneusz Stankiewicz (Grajewo)
4 miejsce - Tomasz Sosnowski (Grajewo)
5 miejsce - Leszek Demby (Boczki - Świdrowo)
6 miejsce - Piotr Manturo (Wojewodzin)

Klasyfikacja open:
1 miejsce - Martyna Filipkowska
2 miejsce- Olga Filipkowska
3 miejsce - Jerzy Filipkowski
4 - Sławomir Sobociński
5 - Ireneusz Stankiewicz
6 - Maciej Groszyk
7 - Ernest Żmijewski
8 - Alicja Krukowska
9 - Maciej Demby
10 - Rafał Dąbrowski
11 - Tomasz Sosnowski
12 - Konrad Romanowski
13 - Grzegorz Manturo
14 - Artur Gawecki
15 - Leszek Demby
16 - Malwina Szewczyk
17 - Karolina Budenas
18 - Grzegorz Sulewski
19 - Weronika Żmijewska
20 - Wojciech Klimaszewski
21 - Oliwia Kierznowska
22 - Monika Przyborowska
23 - Piotr Manturo
24 - Norbert Żmijewski
25 - Michał Karwowski
26 - Natalia Pięczykowska
27 - Michał Kozłowski
28 - Bartosz Wiśniewski
29 - Aleksandra Mieczkowska
30 - Martyna Ogrodnik
31 - Hubert Żywno
32 - Patryk Lenkiewicz
33 - Sebastian Kurzątkowski
34 - Mariusz Maciorowski
35 - Konrad Organek
36 - Wiktoria Marcińczyk
37 - Dawid Okulewicz
38 - Karina Dmoch
39 - Magdalena Gutowska
40 - Weronika Cybula


Sędziowie:
Zbigniew Okulewicz
Jakub Okulewicz

Organizator:
Wójt Gminy Grajewo

Rodzina cala filipkowskich to jacys mistrzowie w szachach chyba.he.A Martyna wymiata.Jestem z Was dziewczyny dumny,że tak Szczuczyn reprezentujecie,macie talent niebywały :D
Napisał: MAS dodano: 2012-11-11 22:51:18

Brawo, rodzina Filipkowskich!
Napisał: B.W. dodano: 2012-11-12 18:29:44

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.