Turniej piłkarski w Kramarzewie

aktualizacja: 2012-09-02 14:08:58     nr wiadomości: 18086     przeczytano: 11773     Ilość komentarzy komentarze: 1
26 sierpnia 2012 r. na boisku Szkoły Podstawowej w Kramarzewie odbył się gminny turniej piłki nożnej. Organizatorem i sponsorem turnieju był Pan Krzysztof Milewski – radny powiatu grajewskiego. Mimo niesprzyjającej pogody do rozgrywek zgłosiło się dziewięć drużyn.
Chociaż wiek zawodników był bardzo zróżnicowany – od maluchów po dorosłych – wszyscy bardzo ambitnie walczyli na boisku. Zwycięzcą turnieju została drużyna ZNICZ RADZIŁÓW, drugie miejsce zajęła drużyna ACAPULCO a trzecie TWOJA STARA. Królem strzelców turnieju został Bogdan Borawski, który zdobył 10 bramek. Sędzią turnieju był Pan Zdzisław Koniecko – nauczyciel wychowania fizycznego w Radziłowie.

Organizator turnieju składa serdeczne podziękowania Pani Dorocie Malinowskiej – dyrektor SP w Kramarzewie za udostępnienie boiska do gry, Panu Zdzisławowi Koniecko – sędziemu turnieju oraz wszystkim innym osobom, które pomogły w organizacji rozgrywek.


Bogdan Malinowski

ktoś zapomniał wspomnieć o tym turnieju dla Rydzewa, chyba nie chcieli sobie przypominać porażki z tamtego roku
Napisał: rydzewo dodano: 2012-09-04 19:40:16

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.