Terminarz III ligi - I runda

aktualizacja: 2006-08-16 11:56:13     nr wiadomości: 3179     przeczytano: 8831     Ilość komentarzy komentarze: 1

1. kolejka - 12-13 sierpnia

Nadnarwianka Pułtusk - Unia Skierniewice 0:3
Warmia Grajewo - Wigry Suwałki 1:1
Concordia Piotrków Trybunalski - KS Paradyż 0:2
Olimpia Elbląg - MG MZKS Kozienice 1:0
Radomiak Radom - Stal Głowno 1:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków 0:2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:2
Pelikan Łowicz - Mazowsze Grójec 1:1

2. kolejka - 19-20 sierpnia

Unia Skierniewice - Mazowsze Grójec 3:0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz 2:2
Znicz Pruszków - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0
Stal Głowno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1
MG MZKS Kozienice - Radomiak Radom 1:3
KS Paradyż - Olimpia Elbląg 1:0
Wigry Suwałki - Concordia Piotrków Trybunalski 0:3
Nadnarwianka Pułtusk - Warmia Grajewo 4:3

3. kolejka  - 23 sierpnia

Warmia Grajewo - Unia Skierniewice
Concordia Piotrków Trybunalski - Nadnarwianka Pułtusk
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
Radomiak Radom - KS Paradyż
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MG MZKS Kozienice
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Stal Głowno
Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków
Mazowsze Grójec - Ruch Wysokie Mazowieckie

4. kolejka  - 26-27 sierpnia

Unia Skierniewice - Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Pruszków - Mazowsze Grójec
Stal Głowno - Pelikan Łowicz
MG MZKS Kozienice - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Paradyż - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wigry Suwałki - Radomiak Radom
Nadnarwianka Pułtusk - Olimpia Elbląg
Warmia Grajewo - Concordia Piotrków Trybunalski

5. kolejka - 2-3 września

Concordia Piotrków Trybunalski - Unia Skierniewice
Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo
Radomiak Radom - Nadnarwianka Pułtusk
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - KS Paradyż
Pelikan Łowicz - MG MZKS Kozienice
Mazowsze Grójec - Stal Głowno
Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Pruszków

6. kolejka - 6 września

Unia Skierniewice - Znicz Pruszków
Stal Głowno - Ruch Wysokie Mazowieckie
MG MZKS Kozienice - Mazowsze Grójec
KS Paradyż - Pelikan Łowicz
Wigry Suwałki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Nadnarwianka Pułtusk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warmia Grajewo - Radomiak Radom
Concordia Piotrków Trybunalski - Olimpia Elbląg

7. kolejka - 9-10 września

Olimpia Elbląg - Unia Skierniewice
Radomiak Radom - Concordia Piotrków Trybunalski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Warmia Grajewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Nadnarwianka Pułtusk
Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki
Mazowsze Grójec - KS Paradyż
Ruch Wysokie Mazowieckie - MG MZKS Kozienice
Znicz Pruszków - Stal Głowno

8. kolejka - 16-17 września

Unia Skierniewice - Stal Głowno
MG MZKS Kozienice - Znicz Pruszków
KS Paradyż - Ruch Wysokie Mazowieckie
Wigry Suwałki - Mazowsze Grójec
Nadnarwianka Pułtusk - Pelikan Łowicz
Warmia Grajewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Concordia Piotrków Trybunalski - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom

9. kolejka - 23-24 września

Radomiak Radom - Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Piotrków Trybunalski
Pelikan Łowicz - Warmia Grajewo
Mazowsze Grójec - Nadnarwianka Pułtusk
Ruch Wysokie Mazowieckie - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - KS Paradyż
Stal Głowno - MG MZKS Kozienice

10. kolejka  - 30 września-1 października

Unia Skierniewice - MG MZKS Kozienice
KS Paradyż - Stal Głowno
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
Nadnarwianka Pułtusk - Ruch Wysokie Mazowieckie
Warmia Grajewo - Mazowsze Grójec
Concordia Piotrków Trybunalski - Pelikan Łowicz
Olimpia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Radomiak Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

11. kolejka - 7-8 października

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Radomiak Radom
Pelikan Łowicz - Olimpia Elbląg
Mazowsze Grójec - Concordia Piotrków Trybunalski
Ruch Wysokie Mazowieckie - Warmia Grajewo
Znicz Pruszków - Nadnarwianka Pułtusk
Stal Głowno - Wigry Suwałki
MG MZKS Kozienice - KS Paradyż

12. kolejka - 14-15 października

Unia Skierniewice - KS Paradyż
Wigry Suwałki - MG MZKS Kozienice
Nadnarwianka Pułtusk - Stal Głowno
Warmia Grajewo - Znicz Pruszków
Concordia Piotrków Trybunalski - Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Elbląg - Mazowsze Grójec
Radomiak Radom - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

13. kolejka - 21-22 października

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mazowsze Grójec - Radomiak Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - Concordia Piotrków Trybunalski
Stal Głowno - Warmia Grajewo
MG MZKS Kozienice - Nadnarwianka Pułtusk
KS Paradyż - Wigry Suwałki

14. kolejka - 28-29 października

Unia Skierniewice - Wigry Suwałki
Nadnarwianka Pułtusk - KS Paradyż
Warmia Grajewo - MG MZKS Kozienice
Concordia Piotrków Trybunalski - Stal Głowno
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Radomiak Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mazowsze Grójec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Pelikan Łowicz

15. kolejka - 4-5 listopada

Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice
Mazowsze Grójec - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Pruszków - Radomiak Radom
Stal Głowno - Olimpia Elbląg
MG MZKS Kozienice - Concordia Piotrków Trybunalski
KS Paradyż - Warmia Grajewo
Wigry Suwałki - Nadnarwianka Pułtusk


e-Grajewo.pl

siema warmia tu jaga fajowa oprawa na otatniej kolejce???????
Napisał: jagiellonia dodano: 2007-04-04 23:10:34

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.