Szampan dla Wissy Sz-yn

Kolejne przekonywujące zwycięstwo zanotowała Wissa Szczuczyn!

Wissa - Polonia Raczki
7:2

Jednak początek spotkania nie zapowiadał takiego obrotu wydarzeń. Już w 5 min. goście ukąsili. Bramkarza Wissy pokonał M. Zalewski. Gol ten podziałał na gospodarzy jak ;zimny prysznic;. Już do końca spotkania istniała tylko jedna drużyna; WISSA. Po pół godziny gry wszystko wróciło do normy, po bramkach I. Piwko i R. Polińskiego drużyna gospodarzy wyszła na prowadzenie. Do przerwy było już 3-1 po ładnej bramce R. Wysockiego. W drugiej połowie grający trener;pan P.; dokonał kilku zmian, które zaprocentowały kolejnymi bramkami. Strzelali je: W. Łapiński - 3 (bardzo dobry występ); I. Piwko (też bardzo dobry); Ukoronowaniem starań gości, którym nie można było odmówić ambicji była bramka strzelona w doliczonym czasie gry po rzucie karnym (ponownie;serek;).

Mecz zakończył się miłym akcentem!!!

Po przemówieniu Pana Burmistrza kibice, piłkarze i działacze wspólnie wypili symboliczną lampkę szampana. Ogromne podziękowania należą się Panu L. Jaguszowi za wierne wsparcie drużyny!!!

aro&daro&mroczek...i red.nacz.ryto.richi

foto - mdk.szczuczyn.pl

Wywiad z R. Wysockim
ryto.richi: Przede wszystkim gratuluję wygranej i I miejsca w tabeli.

R. Wysocki: Dziękuję badzo, ale drużyna gości postawiła nam trudne warunki!

ryto.richi: Jak się grało w dzisiejszym meczu?

R. Wysocki: Grałem tylko 45 min., ale myślę że dałem z siebie wszystko. Z doświadczenia wiem, że drugie odsłony meczów wychodzą mi lepiej

ryto.richi: Czy był pan zaskoczony postawą rywala?

R. Wysocki: Już w drugim meczu z rzędu przeciwnik nas zaskakuje zdobywając bramkę w pierwszych minutach. To wprowadza niepotrzebny nie pokój.

ryto.richi: Jak pan ocenia pracę trenera?

R. Wysocki:Zmianami wprowadził do drużyny duże orzeźwienie i dyscyplinę. Mam jednak żal do trenera, że nie pozwala mi się spełnić. W kilku meczach dał mi do zrozumienia, że nie jestem potrzebny drużynie!

ryto.richi: Czyli ma pan zamiar rozstać się z WISSĄ...?

R. Wysocki: Nigdy mi to nie przeszło przez myśl!!!, ZEBY OPUŚCIĆ KOLEGÓW!!!

ryto.richi: A co w życiu prywatnym?

R. Wysocki: Mam wspaniałą dziewczynę, z którą wiążę plany na przyszłość. Myślę że z tą drużyną bez żadnych wzmocnień powinniśmy sobie nieźle radzić w IV lidze. Oczywiście trzeba wygrać tę ligę.