Starosta zaprosił Prezydenta

aktualizacja: 2020-01-10 13:16:12     nr wiadomości: 41212     przeczytano: 7590     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniu 9 stycznia 2020 roku Starosta Grajewski Waldemar Remfeld wziął udział w organizowanej przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej konferencji pt. „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”, która odbyła się w Koleńskim Ośrodku Kultury i Sportu.

W trakcie spotkania zaprezentowane zostały liczne działania i inwestycje finansowe z budżetu krajowego i budżetu Unii Europejskiej, w ramach realizacji jednego z priorytetów polityki UE, jakim jest wyrównywanie szans mieszkańców miast i wsi.

Uczestnicy konferencji mogli zapoznać się z przykładami dobrych praktyk samorządowych, a także wymieniać się doświadczeniami dotyczącymi aktywizacji lokalnych społeczności.

Starosta Grajewski zaprosił Prezydenta RP Andrzeja Dudę na Ogólnopolskie Obchody 110-lecia Ruchu Strzeleckiego w Polsce oraz 25-lecie Związku Strzeleckiego "Strzelec" w powiecie grajewskim, które rozpoczną się w Grajewie kwietniu 2020 roku.

Liczymy na obecność Pana Prezydenta w naszym Powiecie.

 
  - fot. SP w Grajewie   - fot. SP w Grajewie   - fot. SP w Grajewie
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.