• 4 komentarzy
  • 12204 wyświetleń

Puchar dla "Koali"

I Świętojański Turniej Piłki Nożnej w Popowie

Z okazji Nocy Świętojańskiej czyli słowiańskiego święta związanego z letnim przesileniem Słońca w dniu 23 czerwca br. o godz. 19:00 w Popowie rozpoczęto "Świętojański" Turniej Piłki Nożnej z udziałem 5 drużyn:
1. LZS Popowo
2. Łaguna
3. Awa
4. Koala
5. Gromet
Mecze 2x10 minut rozgrywano systemem "każdy z każdym". Dwa pierwsze mecze rozegrano przy względnie dobrych warunkach pogodowych. Przerwę spowodowała potężna ulewa, która uniemozliwiła rozgrywanie zawodów. Po dość długiej przerwie wznowiono rozgrywki.

Turniej zakończył się ok godz. 23.
Po podsumowaniu wyników zwyciężyła drużyna KOALA, która otrzymała dyplom i puchar. Pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.