Pracowity dzień w Warszawie

aktualizacja: 2020-01-17 14:28:13     nr wiadomości: 41274     przeczytano: 6406     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniu 15 stycznia 2020 r. Starosta Grajewski Waldemar Remfeld wraz z Posłem na Sejm RP Kazimierzem Gwiazdowskim byli w Ministerstwie Obrony Narodowej, w Ministerstwie Infrastruktury oraz w siedzibie Polskich Kolei Państwowych S.A.

W Ministerstwie Obrony Narodowej Starosta Grajewski wraz z Posłem spotkali się z Wiceministrem Wojciechem Skurkiewiczem. Podczas spotkania rozmawiano o możliwości pozyskania funduszy na powstanie w powiecie grajewskim strzelnicy oraz o wsparciu Ministerstwa w organizacji planowanych w bieżącym roku Ogólnopolskich Obchodów 110-lecia Ruchu Strzeleckiego w Polsce oraz 25-lecie Związku Strzeleckiego "Strzelec" w powiecie grajewskim.

Następnie w Ministerstwie Infrastruktury odbyło się spotkanie w sprawie dofinansowania ze środków Funduszu Dróg Samorządowych inwestycji drogowych w powiecie grajewskim. Starosta Grajewski rozmawiał o możliwości zwiększenia wysokości dofinansowania lokalnych inwestycji.

Natomiast w PKP S.A. Starosta z Posłem omówili z Członkiem Zarządu PKP S.A. - Krzysztofem Golubiewskim zagadnienia związane z prawem własności budynku dworca oraz konieczności przeprowadzenia  w nim prac remontowych.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.