piątek, 29 marca 2024

Oferty i promocje

Praca dla plastyka

Dyrektor Grajewskiego Centrum Kultury ogłasza nabór na stanowisko pracy

Instruktora ds. sztuk plastycznych

  1. Wymiar etatu: 1 etat.

  2. Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo.

  3. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  1. koordynowanie prac w pracowni plastyczno-ceramicznej.

  2. upowszechnianie i rozwijanie amatorskiej twórczości plastycznej (m.in. wprowadzanie nowych elementów, animacja środowiska lokalnego poprzez współtworzenie wydarzeń artystycznych itp.).

  3. prowadzenie zajęć plastycznych i zapewnienie ich uczestnikom odpowiednich warunków pracy.

  4. organizowanie warsztatów, wernisaży, wystaw, konkursów plastycznych.

  5. przygotowywanie scenografii, plakatów, zaproszeń i dyplomów na potrzeby GCK.

  6. przygotowywanie imprez dla dzieci w czasie ferii i wakacji.

  7. współudział w organizacji imprez organizowanych i współorganizowanych przez GCK.

  8. współpraca z referentem ds. promocji w zakresie działań promocyjnych GCK.

  9. współpraca z podmiotami zewnętrznymi w porozumieniu z przełożonym w zakresie sztuk plastycznych.

  10. utrzymywanie kontaktów z twórcami ludowymi.

  11. prowadzenie kroniki z działalności GCK.

  12. sporządzanie projektów planów pracy oraz sprawozdań z realizacji ich wykonania w zakresie dotyczącym spraw sztuk plastycznych.

  13. prowadzeniem w porozumieniu z przełożonym podstawowej dokumentacji wewnętrznej i merytorycznej związanej z działalnością GCK w zakresie sztuk plastycznych.

  14. zgłaszanie zapotrzebowania oraz zakup niezbędnych materiałów potrzebnych do funkcjo-nowania pracowni plastyczno-ceramicznej po uprzednim uzgodnieniu z przełożonym.

  15. wykonywanie zadań zleconych doraźnie przez przełożonego lub Dyrektora.

  16. uczestniczenie w szkoleniach zawodowych i podnoszenie kwalifikacji drogą samokształcenia.

  1. Wymagania konieczne związane ze stanowiskiem:

  1. Posiadanie obywatelstwa polskiego

  2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

  3. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

  4. Posiadanie co najmniej dwuletniego stażu pracy

  5. Posiadanie wykształcenia plastycznego/artystycznego

  6. Dobry stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy na określonym stanowisku.

  1. Dodatkowe , preferowane wymagania związane ze stanowiskiem:

  1. Wykształcenie wyższe (artystyczne, plastyczne)

  2. Znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, rosyjski)

  3. Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (Word, Excel)

  4. Znajomość obsługi programu graficznego (np. Corel)

  5. Umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne oraz dyspozycyjność

  1. Wymagane dokumenty:

  1. wniosek zgłoszeniowy (Zał. Nr 1)

  2. podpisane czytelnie przez kandydata pisemne oświadczenia (Zał. Nr 2)

  • o posiadaniu obywatelstwa polskiego

  • o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych

  • o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

  • o braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na określonym stanowisku pracy

  • o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby naboru zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182).

  1. Określenie terminu i miejsca złożenia wymaganych dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem: nabór –Instruktor ds. sztuk plastycznych” w terminie do dnia 19.10.2020 r. do godz. 15:30 w siedzibie Grajewskiego Centrum Kultury, ul. Wojska Polskiego 20, 19-200 Grajewo. Dokumenty można również przesłać pocztą w wyżej wymienionym terminie (decyduje data wpływu do siedziby GCK) lub drogą e-mail na adres sekretariat@gckgrajewo.pl .

  1. Postanowienia końcowe:

Przewidywany termin rozstrzygnięcia postępowania konkursowego do dnia 24.10.2020 r. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej: www.gckgrajewo.pl

Grajewo, 08.10.2020 r.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.