Płyny trafią do przedszkoli

aktualizacja: 2020-05-04 19:12:52     nr wiadomości: 42260     przeczytano: 4621     Ilość komentarzy komentarze: 0

Zgodnie z zapowiedzią Premiera Mateusza Morawieckiego od dnia 6 maja będą otwarte żłobki i przedszkola. W trosce o naszych najmniejszych obywateli oraz ich rodziców i opiekunów musi to odbyć się pod szczególnym reżimem sanitarnym.

W związku z powyższym decyzją Wojewody Podlaskiego przekazano, za pośrednictwem żołnierzy 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej środki do dezynfekcji rąk oraz płyny do dezynfekcji powierzchni. W dniach 30 kwietnia i 4 maja 2020 r. środki dotarły do siedziby Starostwa Powiatowego w Grajewie i są gotowe do odbioru!

Dostawa jest dedykowana jednostkom samorządu terytorialnego (miastom i gminom), celem przekazania do publicznych i niepublicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, innych form wychowania przedszkolnego oraz żłobków, gdzie planowane jest wznowienie działalności.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.