Piłkarski Turniej Żaków

W najbliższą niedzielę 1 czerwca startują rozgrywki w Podlaskiej Lidze Żaków. Nasz Klub reprezentują dwa zespoły Akademii Piłkarskiej (rocznik 2005 i 2006), których opiekunem jest Jarosław Turowski. Gospodarzem turnieju będzie nasz Klub a odbędzie się on na boisku „Orlik” przy ul. 11 Listopada w Grajewie od godz. 10:00.

GRUPA 2: (punkty, bilans bramkowy)

1. OLIMPIA Zambrów (24 pkt. - br.: 27-7)

2. WARMIA Grajewo (18 pkt. - br.: 27-14)

3. ŁKS Łomża (18 pkt. - br.: 23-11)

4. ORZEŁ Kolno (18 pkt. - br.: 18-15)

5. OLIMPIA II Zambrów (9 pkt. - br.: 12-18)

6. WARMIA II Grajewo (3 pkt. - br.: 6-48)

Rozgrywki w lidze Żaków są rozgrywane w formie turniejowej w pięciu grupach. Zawodnicy grają na boiskach o wymiarach 35 x 20 m, korzystając z bramek o wielkości 2,4 x 1,6 m. Zespoły składają się z pięciu zawodników i rozgrywają mecze, których połowy trwają po 10 minut a przerwa 3 minuty. Serdecznie zapraszamy Rodziców i sympatyków dziecięcej piłki nożnej do obejrzenia turniejowych zmagań.