Paczka dla noworodka

aktualizacja: 2020-02-05 10:35:18     nr wiadomości: 41407     przeczytano: 4906     Ilość komentarzy komentarze: 1

3 lutego br. wystartowała akcja "Paczka powitalna Dada". Sieć Biedronka rozda paczki powitalne dzieciom, które narodzą się w 2020 r. Świeżo upieczeni rodzice otrzymają od dyskontera pieluszki, chusteczki nawilżane i papierowe patyczki do pielęgnacji pod marką własną sieci Dada.

Rodzice maluszków urodzonych w 2020 r. powinny zarejestrować się na stronie dadaclub.pl, aby otrzymać powitalną paczkę Dada zupełnie za darmo. W akcji mogą wziąć udział także rodzice, którzy oczekują przyjścia na świat dziecka. Już teraz mogą zarejestrować się na stronie, a po narodzinach potwierdzić swoje dane i otrzymać prezent od Dady. 

- Paczka powitalna Dada to inicjatywa, z której jesteśmy szczególnie dumni. Marka Dada cieszy się zaufaniem tysięcy rodzin w Polsce, a dzięki nowemu programowi możemy być jeszcze bliżej radosnych chwil narodzin. Naszą misją jest wspieranie rodziców oraz ich pociech, dlatego mamy nadzieję, że nasza paczka sprawi przyjemność wszystkim tym, do których trafi i ułatwi pierwsze wspólne chwile z dzieckiem – czytamy na stronach firmy.

W omawianym prezencie świeżo upieczeni rodzice znajdą pieluszki Dada Extra Care rozmiar 2 (3-6 kg), chusteczki nawilżane Dada Sensitive do skóry wrażliwej oraz patyczki higieniczne Dada 100 proc. bawełny. Prezent prosto do domu dostarczy Poczta Polska.

W 2020 r. sieć Biedronka obchodzi swoje 25-lecie.

 

:) "....Naszą misją jest wspieranie rodziców oraz ich pociech...." - naszą misją są dane adresowe aby pozyskać więcej klientów.
Napisał: Iga dodano: 2020-02-06 20:02:00

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.