PROMIEŃ Mońki - WARMIA 0:4

W minioną sobotę piłkarze WARMII Grajewo odnieśli kolejne, już szóste z rzędu ligowe zwycięstwo. Tym razem WARMIA pokonała w Mońkach miejscowy PROMIEŃ 4:0. Warto podkreślić, że był to już dziewiąty mecz naszego zespołu bez straty gola (osiem spotkań ligowych i jedno pucharowe). Bramkarz WARMII Krzysztof Gieniusz jest niepokonany od listopadowego meczu z TUREM Bielsk Podlaski, kiedy w 86 minucie spotkania pokonał go Łukasz Pawluczuk. Od tamtej pory przez dokładnie 814 minut WARMIA nie straciła gola!

Mecz z PROMIENIEM rozpoczął się nieco ospale w wykonaniu grajewian, ale po zdobyciu gola przez Zubowskiego w 28 minucie WARMIA jeszcze przed przerwą dwukrotnie pokonała bramkarza gospodarzy po strzałach Sypytkowskiego i ponownie Zubowskiego. Po przerwie wynik ustalił Łukasz Domurat.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra w sobotę 6 maja o godzinie 16:00, gdy na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie podejmie SPARTĘ Augustów. A już w środę 10 maja o godzinie 17:00 również w Grajewie WARMIA zmierzy się z rezerwami JAGIELLONII Białystok w półfinale rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego.

Serdecznie zapraszamy Państwa na oba spotkania!

1' Rozpoczęli gospodarze

6' W pierwszych minutach meczu nie działo się na boisku nic ciekawego

7' Bardzo niecelny strzał Polińskiego

7' W naszym zespole brakuje dziś Kamila Randzio, który wyjechał za granicę - spokojnie!, tylko na kilka dni ;)

12' Rzut wolny dla WARMII z 25 metrów od bramki

13' Sypytkowski dośrodkował i piłka minęła słupek

14' Dobre dośrodkowanie Mikuckiego, jednak żaden z naszych zawodników nie zdążył do piłki

20' Na razie mecz jest słaby, bez akcji podbramkowych

25' Wciąż bez bramek w Monkach. Jakoś nie klei się nam dzisiaj gra i nie stwarzamy zagrożenia pod bramką Magnuszewskiego

28' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Damian Zubowski! Świetne, prostopadłe podanie Kozikowskiego do Zubowskiego a ten wygrał pojedynek biegowy z obrońcą PROMIENIA i strzałem w róg pokonał bramkarza PROMIENIA!

31' Rzut rożny dla gospodarzy - po dośrodkowaniu wybija piłkę głową poza nasze pole karne Edison

35' Brzydki faul Wińskiego na wychodzącym na czystą pozycję Cybulskim i tylko żółta kartka dla zawodnika z Moniek

38' Groźnie pod bramką PROMIENIA - świetna akcja Mikuckiego, dośrodkowanie, ale Sypytkowski strzelał zbyt lekko i bramkarz nie miał problemu z obroną

39' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Paweł Sypytkowski! Kapitalna akcja WARMII - Zubowski był faulowany przed polem karnym, ale utrzymał się przy piłce, podał do Mikuckiego, który pięknie dośrodkował do Sypytkowskiego a ten z 14 metra z pierwszej piłki pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

44' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Damian Zubowski! Znów świetna akcja naszego zespołu - Sypytkowski ślicznie podał do Zubowskiego a ten płaskim strzałem z pola karnego w róg bramki pokonał Magnuszewskiego i prowadzimy 3:0 w Mońkach!

45' + 1' Koniec pierwszej połowy. Rozkręcaliśmy się dość długo, ale w końcówce pierwszej połowy aż miło było oglądać grę naszej drużyny.

46' Drugą połowę rozpoczyna WARMIA. Nie ma zmian w obu zespołach

49' Rzut rożny dla PROMIENIA

49' Po dośrodkowaniu strzał głową Ziemkiewicza obok naszej bramki

56' Pawełko dośrodkował z rzutu wolnego i piłka omija bramkę WARMII

58' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:4 Łukasz Domurat! Sypytkowski podał do Kozikowskiego, który znalazł w polu karnym Domurata, a ten w sytuacji sam na sam strzela czwartego gola dla grajewian!

65' Dwie zmiany w WARMII - za Sielawę wejdzie Krupa a za Mikuckiego Maksym Mirva

72' Kolejna zmiana w naszym zespole - Chyliński wejdzie za Zubowskiego

73' Rzut rożny dla WARMII - o ile się nie mylę to dopiero pierwszy w tym meczu

74' Po rozegraniu piłki mamy drugi rzut rożny a po dośrodkowaniu tracimy piłkę

75' Żółta kartka dla Stankiewicza

77' Rzut rożny dla grajewian - po dośrodkowaniu obrońcy PROMIENIA wybijają piłkę spod swojej bramki

78' Ostatnia zmiana w WARMII - za Mateusza Cybulskiego wejdzie na plac gry Albert Staniszewski

80' Kolejny korner dla naszej drużyny

80' I znów bez większych zysków po dośrodkowaniu

81' Żółta kartka dla Macieja Krupy

82' Rzut rożny dla PROMIENIA

82' Po dośrodkowaniu strzał Kulikowskiego obok naszej bramki

88' Po kuriozalnej interwencji Magnuszewskiego mamy rzut rożny

89' W geście fair play oddajemy piłkę gospodarzom po rzucie rożnym

90' Świetna okazja WARMII po dośrodkowaniu Staniszewskiego ale Chyliński sprytnym strzałem posłał piłkę obok słupka

90' + 2' KONIEC MECZU! Wygrywamy 4:0 w Mońkach. Kolejny mecz bez straty gola naszego zespołu. Wielkie brawa!

29.04.2017 Mońki, Stadion Miejski

PROMIEŃ Mońki - WARMIA Grajewo  0:4 (0:3)

Bramki: 0:1 Damian Zubowski 28', 0:2 Paweł Sypytkowski 38', 0:3 Damian Zubowski 44', 0:4 Łukasz Domurat 58'

PROMIEŃ:1. K.Magnuszewski -  2.Marcin Purta, 6.Stachelek, 17.Ziemkiewicz (Kpt), 15.Wiński - 11.Poliński, 5.D.Purta, 7.Kulikowski, 14.Pawełko, 8.Grabowski - 13.Mateusz Purta

REZERWA: 9.L.Magnuszewski, 3.Kolendo, 16.Misiewicz, 10.Chojnowski

WARMIA: 1.Gieniusz – 4.Mikucki (65' 8.Mirva), 17.Arciszewski (Kpt), 22.Edison, 6.Stankiewicz -  19.Cybulski (78' 13.Staniszewski), 20.Sielawa (65' 2.Krupa), 3.Domurat, 10.Kozikowski, 16.Sypytkowski - 11.Zubowski (72' 9.Chyliński)

REZERWA: 2.Krupa, 8.Mirva, 18.Wójcicki, 9.Chyliński, 13.Staniszewski

Sędzia: Konrad Lewończuk (Białystok)

Żółte kartki: Wiński (PROMIEŃ), Stankiewicz, Krupa (WARMIA)