Mistrzostwa Polski w Kickboxingu

aktualizacja: 2020-03-05 15:51:41     nr wiadomości: 41708     przeczytano: 4482     Ilość komentarzy komentarze: 1

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu formula K1  ( Ełk13-15 marzec )

Na ringu zobaczymy zawodników walczących na zawodowych ringach dla znanych organizacji takich jak FEN, MFC, DSF czy Babilon. W żadnym innym miejscu, nie spotkasz na raz tylu wojowników!

14 marzec – walki eliminacyjne wstęp wolny
15 marzec, godzina 18.00 – uroczysta gala finałowa – biletowana.
 
Od przyszłego piątku do Ełku zacznie się zjeżdżać czołówka polskiego kickboxingu, będzie to około 250 zawodników, mistrzów świata, Europy, zdobywców pucharu świata i wielokrotnych mistrzów Polski. Osoby walczące na galach zawodowych na całym świecie. Walki prowadzone będą na 2 ringach, przez 2 dni. Będzie to około 200 pojedynków podczas których wyłonieni zostaną Mistrzowie Polski.
Mistrzostwa Polski to najważniejsze zawody w kalendarzu Polskiego Związku Kickboxingu. Są one eliminacjami do Mistrzostw Świata, Europy i Word Games w Stanach Zjednoczonych. Decydują także o powołaniu do kadry narodowej, te fakty zapewniają pokaźną obsadę zawodników, którzy marzą o karierze sportowej.
Od 2019 roku kickboxing wszedł do grona dyscyplin olimpijskich, dyscyplina ma duży potencjał, polskie reprezentacje są liczącymi się na świecie. Mało rozpowszechniony jest fakt, że Polska ma silną obsadę w tej dyscyplinie.
W 2019 roku polscy seniorzy, juniorzy i kadeci wywalczyli łącznie aż 83 medale na Mistrzostwach Świata i Europy, w tym w tym 2 medale zawodniczka naszej szkoły Oliwia Gajewczyk. ( Mistrzostwo Europy, Zdobywczyni Pucharu Świata)

 

 

A dokładnie to gdzie te zawody będą się odbywały?
Napisał: Kris dodano: 2020-03-05 22:06:43

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.