Liga Młodzików (5 X)

Gorycz sobotniej porażki seniorów osłodzili w niedzielne południe młodzi piłkarze naszej Akademii Piłkarskiej. W kolejnym meczu Ligi Młodzików nasz zespół po bardzo dobrej grze pokonał UKS ZiHART Augustów 2:1. Podopieczni trenera Kamila Randzio pokazali w tym spotkaniu nie tylko ogromną ambicje i wolę walki ale i niemałe już umiejętności. Nasza drużyna przeważała przez większość rozgrywanego 2 x 30 minut meczu. Niestety, w pierwszej połowie spotkania to goście wyszli na prowadzenie, gdy po jednym z nielicznych błędów naszej obrony wykorzystali sytuację sam na sam z bramkarzem Dawidem Piaszczyńskim (Dawid jest synem byłego bramkarza WARMII Grzegorza, który pod koniec lat 90-tych bronił bramki naszego Klubu). W drugiej połowie konsekwentna i ambitna gra naszego zespołu przyniosła dwa gole, które zdobyli Igor Duchnowski i Dominik Górski. Sytuacji do zdobycia kolejnych bramek było sporo, lecz nie udało się ich wykorzystać. Za tydzień nasz zespół zagra na wyjeździe ze SPARTĄ Augustów.