Licealiada - Wojewodzin 19 X

aktualizacja: 2009-10-22 11:06:20     nr wiadomości: 10416     przeczytano: 8122     Ilość komentarzy komentarze: 0

LICEALIADY  POWIATU  GRAJEWSKIEGO  W INDYWIDUALNYCH  BIEGACH  PRZEŁAJOWYCH

  
W dniu 19.10.2009 roku w Wojewodzinie zostały przeprowadzona Licealiada  Powiatu Grajewskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Sędzią głównym zawodów był Krzysztof Wencek.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA

Rocznik 1993 i młodsze (sześć najlepszych zawodniczek)

1. Kulikowska Justyna   -  ZS nr 2 Grajewo
2. Kuliś Aneta    -  ZS Niećkowo
3. Lubińska Marlena   -  ZS Wojewodzin
4. Gałecka Alicja   -  ZS Niećkowo
5. Ladzińska Renata   -  ZS nr 1 Grajewo
6. Rydzewska Anna   -  ZS Niećkowo

 Rocznik 1992

1. Rogowska Ewelina   -  ZS nr 2 Grajewo
2. Łaguna Emilia   -  ZS nr 2 Grajewo
3. Mroczkowska Ewelina  -  ZS nr 2 Grajewo
4. Bałdyga Martyna   -  ZS nr 2 Grajewo
5. Łoniewska Emilia   -  ZS nr 2 Grajewo
6. Makowska Małgorzata  -  ZS Wojewodzin

Rocznik 1991 i starsze

1. Kędzierska Agnieszka  -  ZS nr 2 Grajewo
2. Kamińska Diana   -  ZS nr 2 Grajewo
3. Chilińska Magda   -  ZS nr 2 Grajewo
4. Rutkowska Dorota   -  ZS nr 2 Grajewo
5. Górniak Paulina   -  ZS nr 2 Grajewo


CHŁOPCY

Rocznik 1993 i młodsi (sześciu najlepszych zawodników)

1. Pruszkowski Grzegorz  -  ZS Wojewodzin
2. Chełmiński Krzysztof   -  ZS Wojewodzin
3. Jakubowski Grzegorz   -  ZS Wojewodzin
4. Gosiewski Hubert   -  ZS Wojewodzin
5. Chrzanowski Daniel   -  ZS Wojewodzin
6. Koralus Michał   -  ZS Szczuczyn

Rocznik 1992

1. Kozak Kamil    -  ZS nr 2 Grajewo
2. Wiśniewski Michał   -  ZS nr 2 Grajewo
3. Kalinowski Marcin   -  ZS Wojewodzin
4. Hujda Kamil    -  ZS Szczuczyn
5. Matysiewicz Paweł   -  ZS nr 2 Grajewo
6. Obrycki Krzysztof   -  ZS nr 2 Grajewo

Rocznik 1991 i starsi

1. Dąbrowski Jarosław   -  ZS nr 2 Grajewo
2. Górski Tomasz   -  ZS nr 2 Grajewo
3. Zieliński Sebastian   -  ZS nr 2 Grajewo
4. Gudel Mateusz   -  ZS nr 2 Grajewo
5. Romanowski  Daniel   -  ZS nr 2 Grajewo
6. Truszkowski Paweł   -  ZS Wojewodzin


KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  SZKÓŁ

 DZIEWCZĘTA                                                   
   
1.Zespół Szkół nr 2 Grajewo - 1509 pkt   (45 pkt.)      opiekun – Paweł Obrycki
2.Zespół Szkół Wojewodzinie - 1098 pkt.   (39pkt.)     opiekun: Piotr Manturo    i   Łukasz Choynowski
3. Zespól Szkół Niećkowo – 937 pkt.  (34pkt.) opiekun - Ewa Hanc
4. Zespół Szkół nr 1 Grajewo – 915 pkt.  (30 pkt.)     opiekun – Jolanta Lamirowska
     
CHŁOPCY

1.Zespół Szkół nr 2 Grajewo - 1452 pkt   (45 pkt.)      opiekun – Wojciech Kowzon
2.  Zespół Szkół Wojewodzinie - 1423 pkt.  (39pkt.)   opiekun: Krzysztof Wencek
3. Zespół Szkół w Szczuczynie – 1325 pkt.  (34 pkt.) opiekun - Mirosław Sadowski
4. Zespół Szkół Niećkowo  - 1184 pkt.  (30 pkt.) opiekun -Jacek Wierzbicki
5. Zespół Szkół nr 1 Grajewo - 859 pkt.  (27pkt.)   opiekun - Tomasz Kindeusz


 Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Grajewie składa podziękowanie Dyrekcji Zespołu Szkół w Wojewodzinie oraz nauczycielom  wychowania fizycznego tej szkoły    za bardzo dobrą organizację i sprawne przeprowadzenie zawodów.

                                                                                        Pełnomocnik Powiatu Grajewskiego Regina Sulewska

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.