Letni Obóz Kyokushin

aktualizacja: 2012-07-31 19:38:30     nr wiadomości: 17886     przeczytano: 11370     Ilość komentarzy komentarze: 2

        W dniach 19-22 lipca na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbył się 39 Wschodnioeuropejski Letni Obóz Kyokushin z udziałem blisko 150 uczestników z Czech, Hiszpanii, Mołdawi, Niemiec, Polski, Rosji i Ukrainy. Głównymi trenerami byli: Prezydent EKF shihan Antonio Pinero 7 dan oraz mistrz Świata w kata i jednocześnie mistrz Europy w kumite shihan Jose Lezcano 5 dan. Obóz ukierunkowany był na doszkalanie kierowników ośrodków i instruktorów. Treningi odbywały się 4 razy dziennie zgodnie z programem przygotowanym przez shihan Andrzeja Drewniaka, któremu towarzyszył shihan Andrzej Krawontka.

     Z Grajewa w obozie wzięło udział trzech karateków Grajewskiego Klubu Kyokushin Karate, którzy przez cztery dni doskonalili swoje umiejętności, których wysoki poziom został doceniony podczas egzaminu który odbył się ostatniego dnia zgrupowania. Podczas kilku godzin karatecy musieli wykazać się znajomością technik stosowanych w karate oraz ogólna sprawnością fizyczną. Ostatnią częścią egzaminu było kumite czyli walki trwające dwie godziny. Nasza ekipa spisała się bardzo dobrze czego potwierdzeniem były wręczenie certyfikatów na wyższe stopnie. Radosław Mazurek zdobył stopień III Dan, Grzegorz Fabrycki I Dan oraz Marcin Myszka 2 Kyu. Tym samym nasz Grajewski Klub Kyokushin Karate powiększył się o kolejny czarny pas.

Doświadczenie zdobyte podczas tego i innych zgrupowań pozwala naszym karatekom prowadzić zajęcia z dziećmi i młodzieżą na wysokim poziomie czego dowodem są medale zdobywane na zawodach rangi krajowej oraz europejskiej.

KARATEKA

Gratulujęi cieszę się że mój syn ma takich nauczycieli.
Napisał: Izabela dodano: 2012-08-01 13:10:59

Gratulacje dla Senseia Grzegorza Fabryckiego uzyskania czarnego pasa. Braciszku życzymy dalszych sukcesów.
Napisał: RODZINKA dodano: 2012-08-12 12:47:57

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.