• 13799 wyświetleń

I m. dla Krzysztofa Włóczko

02.12.2008r. w hali MOSiR w  Grajewie rozegrany został II  WOJEWÓDZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY MŁODZIKÓW i MŁODZICZEK w tenisie stołowym. Celem tego turnieju było wyłonienie zawodniczki i zawodnika na II Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny oraz zdobycie punktów do klasyfikacji końcowej.

Finał młodzików rozegrali między sobą zawodnicy MOSiR-DWÓJKA GRAJEWO Krzysztof Włóczko i Rafał Marczykowski. Wygrał 3-0 Włóczko, który w całym turnieju nie przegrał seta.

Wśród młodziczek pierwsze trzy miejsca wywalczyły zawodniczki ze Starego Folwarku.Grajewscy zawodnicy potwierdzają wysoką formę po tym jak w finale UKS-ów w RZESZOWIE WYWALCZYLI  V miejsce.W trnieju grało 79 zawodniczek i zawodników z 14 klubów woj. Podlaskigo.Krzysztof Włóczko i Magdalena Podlewska będą reprezentowali WOJ. PODLASKIE  13 i 14.12.2008r. w Krakowie w II OTK.