III miejsce SP 2 w Supraślu

aktualizacja: 2006-06-22 08:04:11     nr wiadomości: 2969     przeczytano: 10168     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniu 19.06.2006r. w Supraślu odbył się Finał Wojewódzkiego Konkursu "Nasze bezpieczeństwo" zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku we współpracy z Kuratorium Oświaty i innymi podmiotami. Celem konkursu było przygotowanie dzieci do bezpiecznego i roważnego wypoczynku podczas wakacji. Zadania konkursowe sprawdzały wiedzę uczestników dotyczącą przepisów o ruchu drogowym,  przeciwpożarowych,zasad udzielania piewszej pomocy, bezpiecznego korzystania z kąpieliska oraz z prewencji kryminalnej i ochrony środowiska. Miasto Grajewo i Powiat Grajewski reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie w składzie: Kamila Sobczyk, Jakub Koniecko, Piotr Milkulski. W rozgrywkach finałowych wzięły udział zwycięskie drużyny powiatowych eliminacji - łącznie 17 szkół.
Zespoły przedstawiły projekty dotyczące zagrożeń w swojej szkole oraz rozwiązywały testy i wzięły udział w konkurencjach sprawnościowych.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie w wyniku ogólnej klasyfikacji zajęli III miejsce. Sredecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


SP2 Beata Kasiak

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.