III Mundurowe Manewry

aktualizacja: 2012-10-25 17:20:04     nr wiadomości: 18433     przeczytano: 10773     Ilość komentarzy komentarze: 1

GALERIA ZDJĘĆ

 

 W dniu 25 października 2011 r. pod patronatem Dowódcy 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej, Starosty Grajewskiego i Burmistrza Miasta Grajewa odbyły się III Mundurowe Manewry "Zdobywanie Jednostki” na terenach byłej jednostki – 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie. Do zawodów przystąpiło 12 drużyn mundurowych oraz 16 cywilnych. Zawodnicy rywalizowali w 6 konkurencjach: Biegacz, Cyklop, Pompa, Strzelec, Medyk, Granat.

W klasyfikacji ogólnej pierwsze miejsce zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, drugie miejsce przypadło załodze Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie, trzecie zdobyła Straż Graniczna z Płaskiej.

 Impreza ma na celu zintegrowanie młodzieży szkolnej i mieszkańców ze środowiskiem wojskowym i innych służb mundurowych, propagując wiedzę z zakresu obronności państwa i kształtując patriotyczne postawy obywatelskie oraz kultywowanie tradycji lokalnych – wojskowych i strzeleckich, a także rozwijanie rywalizacji sportowej w duchu „fair play”.

Drużyna Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zajęła I miejsce w klasyfikacji ogóle. Ponadto grajewscy policjanci okazali się najlepsi w biegach, a także w konkurencji strzelec. Zabawa upłynęła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze pomimo wszechobecnego ducha rywalizacji.
W zawodach wzięło udział 12 drużyn mundurowych oraz 16 cywilnych.


fot. e-Grajewo.pl


 

hahaha fajnie nawet było ;d przeskakiwanie ściany zawsze spoko ; xxx .
Napisał: PG1 3b. dodano: 2012-10-25 15:33:35

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.