Festyn "Sportowy Piątek"

aktualizacja: 2012-09-13 15:19:42     nr wiadomości: 18170     przeczytano: 12166     Ilość komentarzy komentarze: 3
14 września br. w klubie "Hades" w Grajewie przy ul. Wojska Polskiego 72 odbył się VII Festyn Integracyjny "Sportowy Piątek”.

Uroczyście rozpoczęto imprezę. W dalszej części rozegrano konkurencje sportowe dla osób  niepełnosprawnych. Uczestnicy festynu chętnie próbowali przygotowany grillowy poczęstunek jak również inne słodkie przysmaki. W trakcie rozbrzmiewały też dźwięki utworów wykonywanych przez zespół Warsztatów Terapii Zajęciowej "Tacy Sami” z WTZ. Integracyjne zabawy sportowe oraz jazda konno na lonży i bryczką uprzyjemniały wspólnie spędzone w tej radosnej, cieszącej się każdą chwilą społeczności.
 
 
GALERIA ZDJĘĆ

Festyn zorganizowano dzięki środkom UM oraz SWISON. Na imprezę zaprosili: Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Urząd Gminy oraz Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych na Rzecz  Osób Niepełnosprawnych w Grajewie

fot. e-Grajewo.pl


a mnie nie ma :D
Napisał: sssssssssssssssss dodano: 2012-09-16 13:22:56

Nie było mi dane być z Wami podczas tego festynu – może za rok – jak da Dobry BÓG . Ale wiem , że bawiliście się wesoło bo o to w tym wszystkim chodzi. Aby mimo Waszej niedyspozycji być zawsze uśmiechniętym , wesołym i szczęśliwym ! Podziwiam Waszą determinacje , chęć walki i rywalizacji nie tylko na arenie sportowej ale i w życiu. Wy i Wasi bracia i siostry niepełnosprawni pokazaliście ostatnio w Londynie czym powinien być sport i w ogóle życie . Wy na każdym kroku musicie toczyć taką walkę i rywalizacje ze zdrowymi – i wygrywacie ! I to jest bardzo piękne , bardzo dobre . Dzięki Wam niejeden zdrowy przejrzał na oczy i zobaczył , że życie mimo pewnych przeszkód i przeciwności losu nie musi być szare i monotonne . Pokazujecie swoim życiem , że życie jest piękne ! Dziękuje Wam za to ; jak również Waszym opiekunom i wychowawcom , którzy nie zamknęli Was w klatkach ale wyprowadzili Was na światło dzienne bo świat bardzo Was potrzebuje . Na koniec pragnę Wam wszystkim zadedykować DEZYDERATĘ – treść jej znajdziecie w internecie wpisując w przeglądarce to słowo ! Jesteście dziećmi BOGA oraz wszechświata - nie mniej niż drzewa i gwiazdy, macie prawo być tutaj !!! BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWI !!! SZCZĘŚĆ WAM BOŻE !!!
Napisał: Głos dodano: 2012-09-18 09:38:36

Dziękujemy z całego serca
Napisał: Kasia dodano: 2012-11-15 11:40:01

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.