Dwa nowe radiowozy

aktualizacja: 2019-12-18 17:37:57     nr wiadomości: 41059     przeczytano: 6616     Ilość komentarzy komentarze: 1

Dwa nowe radiowozy w powiecie grajewskim.

W dniu 13 grudnia 2019 r. na placu Komendy Powiatowej Policji w Grajewie odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie nowych radiowozów grajewskim funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.  Jeden z radiowozów trafił do Posterunku Policji w Szczuczynie, drugi do Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Grajewie.

W uroczystości przekazania i poświęcenia nowych wozów na placu Komendy Powiatowej Policji w Grajewie uczestniczyli: Starosta Grajewski - Waldemar Remfeld, Poseł na Sejm Kazimierz Gwiazdowski, przedstawiciele samorządów powiatu grajewskiego, a także  policjanci i pracownicy grajewskiej jednostki policji oraz uczniowie klasy mundurowej z Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie.

Symbolicznego poświęcenia pojazdów służbowych dokonał Kapelan Policji ksiądz Tomasz Chludziński.

Nowe pojazdy to dwa oznakowane radiowozy marki Hyundai i30. Ich zakup współfinansowany został po połowie z programu modernizacji Policji oraz ze środków jednostek samorządu terytorialnego z terenu powiatu grajewskiego, z czego z budżetu Powiatu jeden z radiowozów sfinansowano aż w 50 %

Jesteśmy przekonani, że nowe auta wzmocnią poczucie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu grajewskiego.

Foto.: http://grajewo.policja.gov.pl

 

Ciekawi mnie czy silniki mają te auta standart czy zwiększoną moc
Napisał: Ja dodano: 2019-12-26 11:49:00

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.