Biegi przełajowe (wyniki)

aktualizacja: 2009-09-26 14:02:42     nr wiadomości: 10202     przeczytano: 30826     Ilość komentarzy komentarze: 21

W dniu 26.09.2009r na strzelnicy w Grajewie została przeprowadzona Gimnazjada Powiatu Grajewskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach wzięło udział 279 uczniów   z 8 gimnazjów powiatu grajewskiego.


ROCZNIK  1994
DZIEWCZĘTA     
                  
1.    Magdalena Wernoch        G Danówek
2.    Ewelina Truszkowska        G Danówek
3.    Julita Orzechowska            PG 2 Grajewo
4.    Elżbieta Poniatowska         PC 2 Grajewo
5.    Justyna Pługów            G Wąsosz
6.    Marta Poniatowska            PG 2 Grajewo
7.    Karolina Danowska             G Wąsosz
8.    Joanna Ołdakowska            G Wąsosz
9.    Urszula Bućko            PG 1 Grajewo
10.    Ewelina Radkowska            G Wąsosz
11.    Joanna Semborowska        G Wąsosz
12.    Małgorzata Zielińska        PG 2 Grajewo
13.    Ewelina Zdziechowicz        G Danówek
14.    Agnieszka Truszkowska        G Danówek
15.    Wioletta Popławska            PG 2 Grajewo
16.    Aleksandra Kozikowska        PG 2 Grajewo
17.    Katarzyna Stęporowska        G Rajgród
18.    Mariola Mońko            G Rajgród
19.    Diana Milewska            PG Szczuczyn
20.    Izabela Obrycka            PG 2 Grajewo
21.    Joanna Budna                PG 2 Grajewo
22.    Emilia Zyskowska            G Rajgród
23.    Karolina Waniewska            G Danówek
24.    Ewa Trzonkowska            PG Szvczuczyn
25.    Emilia Trzonkowska            G Rajgród
26.    Paulina Modzelewska            PG 1 Grajewo
27.    Sylwia Zamojska            G Szczuczyn
28.    Izabela Zalewska            G Danówek
29.    Agata Szurna                PG Szczuczyn
30.    Marta Malinowska            G Rajgród
31.    Monika Szlejter            PG Szczuczyn
32.    Ewelina Kierznowska            PG Szczuczyn
33.    Aneta Zakrzewska            PG 1 Grajewo
34.    Angelika Tyszka            PG Szczuczyn
35.    Karolina Karwowska             PG Szczuczyn
36.    Magdalena Stefanowicz        PG 2 Grajewo
37.    Anna Rogalska            G Wąsosz
38.    Natalia Modzelewska            G Danówek
39.    Anna Zyskowska            PG 2 Grajewo
40.    Karolina Iżbicka            PG 2 Grajewo
41.    Sylwia Wszeborowska        PG Szczuczyn
42.    Paulina Laszczkowska         G Danówek

CHŁOPCY
1.    Artur Grzybowski            G Danówek
2.    Adrian Kosmaczewski        G Radziłów
3.    Krystian Babul             PG 2 Grajewo
4.    Krystian Obrycki            PG 2 Grajewo
5.    Adam Kuczyński            PG 2 Grajewo
6.    Paweł Dobrzycki             G Wąsosz
7.    Przemysław Bzura            PG Szczuczyn
8.    Artur Konopka            G Radziłów
9.    Patryk Orzechowski            G Danówek
10.    Łukasz Chmielewski        PG Szczuczyn
11.    Jan Witkowski            PG Szczuczyn
12.    Przemysław Zieliński         G Wąsosz
13.    Grzegorz Suchodolski        G Wąsosz
14.    Damian Danowski             G Wąsosz
15.    Mateusz Locman            G Wąsosz
16.    Daniel Budenas            PG 2 Grajewo
17.    Dariusz Nikonowicz            G Danówek
18.    Paweł Łajewski            G Danówek
19.    Artur Zaborowski            G Wąsosz
20.    Adam Krymsk            PG 2 Grajewo
21.    Adrian Kierznowski            PG 2 Grajewo
22.    Wojciech Bikowski            G Wąsosz
23.    Piotr Mikulski             PG 2 Grajewo
24.    Kamil Kryszczyński            PG Szczuczyn
25.    Szymon Nitkowski            G Danówek
26.    Rafał Jambrzycki            G Radziłów
27.    Marcin Stypułkowski            G Danówek
28.    Mateusz Michałowski        G Radziłów
29.    Łukasz Nowicki            G Rajgród
30.    Rafał Mierzejewski            PG Szczuczyn
31.    Paweł Olszewski            PG 2 Grajewo
32.    Łukasz Tokarzewski            G Radziłów
33.    Patryk Sobolewski            PG Szczuczyn
34.    Rafał Kwiećkowski            PG Szczuczyn
35.    Paweł Olszewski            PG Szczuczyn
36.    Damian Załęcki            PG 3 Grajewo
37.    Krzysztof Śleszyński            PG Szczuczyn
38.    Michał Olszewski             PG 2 Grajewo
39.    Patryk Nowak                G Wąsosz
40.    Paweł Dąbkowski            PG 2 Grajewo
41.    Adam Wróblewski            PG 2 Grajewo
42.    Adam Burzyński            PG 3 Grajewo
43.    Damian Czarnecki            G Radziłów
44.    Michał Owsianko            PG Szczuczyn
45.    Zbigniew Nietupski             G Danówek
46.    Zbigniew Święciński            G Danówek
47.    Patryk Rynkiewicz            G Radziłów
48.    Krzysztof Jakubowski        G Wąsosz


ROCZNIK  1995
DZIEWCZĘTA

1.    Aneta Gałecka             G Danówek
2.    Bogumiła Kulikowska        G Wąsosz   
3.    Ewelina Kliś                 G Danówek
4.    Kamila Wróblewska            PG 2 Grajewo
5.    Sylwia Kiełczewska             PG 1 Grajewo
6.    Justyna Tyszkiewicz            G Radziłów
7.    Marta Chilińska            G Wąsosz
8.    Angelika Wierzbicka         PG Szczuuczyn
9.    Monika Maciorowska        G Danówek
10.    Diana Mocarska            G Radziłów
11.    Monika Modzelewska        PG Szczuczyn
12.    Katarzyna Konopka            G Radziłów
13.    Anna Jaśkowska             PG 2 Grajewo
14.    Aneta Pacikowska             PG 2 Grajewo
15.    Ewelina Łempicka            PG 3 Grajewo
16.    Klaudia Jaśkowska             PG 2 Grajewo
17.    Ewelina Karwowska             PG Szczuczyn
18.    Marzena Karwowska            G Rajgród
19.    Karolina Brzósko             PG 1 Grajewo
20.    Justyna Obrycka            PG 1 Grajewo
21.    Karolina Borawska             G Danówek
22.    Katarzyna Zalewska            G Radziłów
23.    Aneta Chrzanowska            G Wąsosz
24.    Angelika Klepacka            G Rajgród
25.    Aleksandra Archacka            G Danówek
26.    Sylwia Danowska            G Wąsosz
27.    Beata Trzonkowska            G Wąsosz
28.    Angelika Olszewska            G Wąsosz
29.    Anna Lendo                 G Danówek
30.    Ewelina Pawlin            G Rajgród
31.    Adriana Niełacna            PG 2 Grajewo
32.    Wioletta Laszczkowska        PG 3 Grajewo
33.    Sylwia Zielińska            G Wąsosz
34.    Patrycja Makarewicz             PG 3 Grajewo
35.    Mariola Szklarzewska        G Danówek
36.    Alicja Rydzewska             PG 2 Grajewo
37.    Nina Czyżewska             G Wąsosz
38.    Kamila Blaszko             G Danówek
39.    Magda Gwiazdowska            PG 3 Grajewo
40.    Marta Żochowska             G Danówek
41.    Daria Trzonkowska             PG Szczuczyn
42.    Justyna Sulewska            PG Szczuczyn
43.    Diana Górska                PG 1 Grajewo
44.    Weronika Blaszko             G Danówek
45.    Marta Modzelewska            PG 1 Grajewo
46.    Marta Łaguna             PG Szczuczyn
47.    Klaudia Godlewska            PG 3 Grajewo
48.    Anna Czyżyńska            PG Szczuczyn
49.    Julia Śleszyńska             PG Szczuczyn
50.    Anita Bzura                 PG Szczuczyn
51.    Karolina Kadłubowska        PG Szczuczyn
52.    Angelika Kierznowska        G Danówek
53.    Karolina Trzaska             PG 3 Grajewo
54.    Eliza Szymanowska            PG3 Grajewo
55.    Urszula Surawska            PG 3 Grajewo
56.    Justyna Gąsiewska            PG 3 Grajewo

CHŁOPCY

1.    Mateusz Krukowski            G Danówek
2.    Adrian Karwowski             G Danówek
3.    Piotr Górski                 PG Szczuczyn
4.    Rafał Szczech             PG Szczuczyn
5.    Radosław Odolecki             G Danówek
6.    Artur Stryjecki            G Rajgród
7.    Mateusz Śmiarowski        PG Szczuczyn
8.    Bartosz Cwalina            G Wąsosz
9.    Robert Sulima             PG 3 Grajewo
10.    Paweł Tokarzewski            G Radziłów
11.    Marek Kurzyna             G Danówek
12.    Arkadiusz Jabłoński            G Rajgród
13.    Michał Poniatowski            G Rajgród
14.    Adrian Cimochowski            G Wąsosz
15.    Grzegorz Jakubowski            G Wąsosz
16.    Wojciech Lendo            G Danówek
17.    Jakub Kolbarczyk            PG 1 Grajewo
18.    Krystian Kaszeta            G Rajgród
19.    Daniel Wierzbicki             PG 3 Grajewo
20.    Daniel Milewski             PG Szczuczyn
21.    Patryk Danowski            PG Szczuczyn
22.    Konrad Jabłoński            PG 2 Grajewo
23.    Patryk Staniszewski            G Wąsosz
24.    Wojciech Skrodzki            PG Szczuczyn
25.    Kamil Grabowski            G Wasosz
26.    Tomasz Polakowski            PG 3 Grajewo
27.    Damian Lewosz            PG 3 Grajewo
28.    Rafał Grajewski            PG3 Grajewo
29.    Patryk Parchucik            PG 3 Grajewo
30.    Sebastian Wróblewski        PG Szczuczyn
31.    Rafał Dziergowski            PG 2 Grajewo
32.    Czopek Damian            G Rajgród
33.    Marcin Kruszyński             PG 3 Grajewo
34.    Damian Siedlecki             PG 2 Grajewo
35.    Michał Przyborowski         PG 2 Grajewo
36.    Marek Chiliński            G Wąsosz
37.    Dawid Zaborowski            G Wąsosz
38.    Adam Lekenta             PG 2 Grajewo
39.    Michał Wądołowski            PG 3 Grajewo

ROCZNIK  1996 i młodsi
DZIEWCZĘTA

1.    Eliza Grzymała            G Radziłów
2.     Angelika Kalinowska        G Danówek
3.    Bogumiła dąbrowska        G Radziłów
4.    Monika Jankowska            G Danówek
5.    Karolina Modzelewska        G Danówek
6.    Paulina Karwowska            G Wąsosz
7.    Ewa Alicka                PG Szczuczyn
8.    Patrycja Dąbrowska            G Radziłów
9.    Aleksandra Dawidowska        G Danówek
10.    Marta Lubińska            G Danówek
11.    Aldona Milewska            G Wąsosz
12.    Aleksandra Nitupska        PG 2 Grajewo
13.    Monika Olechowska            G Danówek
14.    Katarzyna Smolińska            PG 1 Grajewo
15.    Aleksandra Krukowska        PG 1 Grajewo
16.    Urszula Pisanko            PG 2 Grajewo
17.    Milena Poniatowska            G Rajgród
18.    Magdalena Kotowska            G Rajgród
19.    Anita Stryjecka            G Rajgród
20.    Justyna Cybula            G Danówek
21.    Weronika Mścichowska        PG 2 Grajewo
22.    Aleksandra Czyżewska        G Rajgród
23.    Dominika Orzechowska        PG 2 Grajewo
24.    Paulina Niełacna            PG 2 Grajewo
25.    Katarzyna Arciszewska        G Wąsosz
26.    Renata Łepkowska            G Danówek
27.    Natalia Sielawa            PG Szczuczyn
28.    Katarzyna Brzostowska        PG 1 Grajewo
29.    Aneta Żochowska            G Danówek
30.    Aleksandra Sulewska            PG 2 Grajewo
31.    Paulina Aktar                PG Szczuczyn
32.    Sylwia Wiśniewska            G Wąsosz
33.    Kinga Obrycka            PG 1 Grajewo
34.    Patrycja Ślicner            PG 1 Grajewo
35.    Karolina Brzostowska        PG 2 Grajewo
36.    Magdalena Danowska        G Danówek
37.    Aleksandra Kuczyńska        PG 2 Grajewo
38.    Magdalena Kaczmarek        PG 2 Grajewo
39.    Joanna Markowska            PG Szczuczyn
40.    Karolina Gutowska            PG Szczuczyn
41.    Joanna Skrodzka            PG Szczuczyn
42.    Karolina Zamońska            PG Szczuczyn
43.    Karolina Łubian            PG 3 Grajewo
44.    Beata Kalinowska            PG Szczuczyn

CHŁOPCY

1.    Adrian Żebrowski            G Danówek
2.    Adam Deroń                PG 1 Grajewo
3.    Hubert Malinowski            G Radziłów
4.    Marcin Bekielewski            PG 2 Grajewo
5.    Patryk Danowski            G Wąsosz
6.    Sebastian Zyskowski        G Rajgród
7.    Adam Łaguna            PG 2 Grajewo
8.    Paweł Polakowski            G Wąsosz
9.    Szymon Jankowski            PG 2 Grajewo
10. Przemysław Ladziński         PG Szczuczyn
11. Mariusz Ladziński             G Wąsosz
12. Mateusz Zaborowski        G Wąsosz
13. Maciej Krawcewicz            PG Szczuczyn
14. Damian Turowski            PG 2 Grajewo
15. Sebastian Lipiński            PG 2 Grajewo
16. Szymon Jakubowski            G Wąsosz
17. Kacper Jagłowski             G Rajgród
18. Mateusz Gaładyk            PG 1 Grajewo
19. Kamil Bronakowski            G Rajgród
20. Tomasz Bielski            G Radziłów
21. Oskar Masiewicz            PG 2 Grajewo
22. Mateusz Burgraf            G Radziłów
23. Paweł Budny                PG 3 Grajewo
24. Mateusz Świątek            PG Szczuczyn
25. Adam Łempicki            PG Szczuczyn
26. Łukasz Koniecko            PG 2 Grajewo
27. Radosław Maciorowski        PG 1 Grajewo
28. Konrad Trzciński            PG Szczuczyn
29. Łukasz Włodawski            PG Szczuczyn
30. Krzysztof Mońko            G Rajgród
31. Adam Budny                PG 2 Grajewo
32.Adrian Akierman            PG 2 Grajewo
33. Kamil Zalewski            G Danówek
34. Sebastian Zaborowski        G Danówek
35. Patryk Tyszka                PG Szczuczyn
36. Mateusz Karwowski            PG 3 Grajewo
37. Jarosław Dobrzycki            G Danówek
38. Mariusz Wiszowaty            PG Szczuczyn
39. Michał Zieliński            G Wąsosz
40. Marcin Grabowski            G Wąsosz
41. Adrian Łowczykowski        G Danówek
42. Mateusz Kudrawiec            G Danówek
43. Wojciech Arciszewski        G Wąsosz
44. Kamil Zieliński            PG Szczuczyn
45. Kamil Grzybowski            G Danówek
46. Daniel Akacki                G Wąsosz   
47. Rafał Odolecki            G Danówek
48. Łukasz Sulewski            PG Szczuczyn
49. Łukasz Danowski            G Wąsosz
50. Kamil Sokołowski            G Danówek       


KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  SZKÓŁ
DZIEWCZĘTA  
                                              
1. Gimnazjum  Danówek  – 1217 pkt.(352;395;470)            (45pkt.)   
opiekun – Iwona Gutowska, Przemysław Krukowski   
2. Publiczne Gimnazjum nr 2 Grajewo – 1011pkt.(468;230;313)        (39 pkt.)
opiekun - Małgorata Dąbkowska, Przemysław Dąbkowski                   
3. Gimnazjum Wąsosz  – 774 pkt.(289;315;170)                (34 pkt.)       
opiekun – Jacek Jaworowski                                    
4. Publiczne Gimnazjum Szczuczyn – 741 pkt.(277;247;217)        (30 pkt.)   
opiekun – Marek Hanc              
5. Gimnazjum Rajgród  - 472 pkt.(193;111;168)                (27 pkt.)   
opiekun: Sebastian Wilk               
6. Publiczne Gimnazjum nr 1 Grajewo – 465 pkt.(115;174;176)        (25 pkt.)   
opiekun: Mariusz  Wielgat,  Paweł Dembiński                   
7. Gimnazjum Radziłów – 386 pkt.(0;194;192)                (24 pkt.)
opiekun - Mariusz Kaszak
8. Publiczne Gimnazjum nr 3 Grajewo – 172 pkt.(0;164;18)        (23pkt)
opiekun- Beata Antropik, Henryk Wielgat   

CHŁOPCY
1. Publiczne Gimnazjum Szczuczyn – 988 pkt.(345;327;316)        (45 pkt.)
opiekun - Bogusław Drobiński
2. Publiczne Gimnazjum nr 2 Grajewo – 977pkt.(439;145;393)        (39pkt.)
opiekun – Przemusław Dąbkowski, Małgorzata Dabkowska
3. Gimnazjum Wąsosz – 972pkt.(361;269;342)                (34pkt.)
opiekun – Andrzej Jaworowski
4. Gimnazjum Danówek – 845pkt(315;296;234)                (30pkt.)
opiekun: Przemysław Krukowski,  Marcin Karwowski
5. Gimnazjum Radziłów – 446pkt(251;51;144)                (27pkt.)
opiekun - Zdzisław Koniecko
6.Gimnazjum Rajgród – 428pkt.(32;224;172)                (25pkt.)
opiekun – Andrzej Graczewski   
7. Publiczne Gimnazjum nr 3 Grajewo – 385pkt.(44;278;63)        (24pkt.)
opiekun – Janusz Jarząbek, Leszek Wojciech Arciszewski
8.Publiczne Gimnazjum nr 1 Grajewo – 190pkt.(0;44;146)            (23pkt.)
opiekun – Marek Duchnowski

Do półfinału Województwa Podlaskiego  awansuje pierwszych dwunastu zawodników i zawodniczek w każdej kategorii wiekowej. Półfinał odbędzie się 03.10.2009r o godz. 10.30 w Rybakach koło Miastkowa. Numery startowe każda szkoła otrzyma w dniu zawodów  w Rybakach.
Pełnomocnik Powiatu Grajewskiego -   Regina Sulewska

Galeria zdjęć (57)

(fot.e-Grajewo.pl)

Ruda i tak była najlepsza !!!!!!!!!!!!! Super zawody w Rudzie W autobusie najlepsza faza ;););)
Napisał: KASIUNIA dodano: 2009-09-26 15:34:14

Wąsosz najlepszy!!!!!!!!!!!!!! je
Napisał: Uczestniczka dodano: 2009-09-26 20:59:12

Danówek rządzi .! ;)
Napisał: uczestniczka zawodów;* dodano: 2009-09-26 21:19:01

Trasa zupełnie nie przygotowana (trawa do pasa i nie wiadomo gdzie biec) - można było nogę skręcić :(
Napisał: Ziom dodano: 2009-09-26 21:55:25

ha .! Nawet moja Kinia jest ;************. Pozdro dla SP2 ;]. Ta szkoła Była Jest i Będzie najlepsza : ].
Napisał: ^^ dodano: 2009-09-27 10:55:57

Wąsosz rządzi nikt nam nie dorówna !!!!!
Napisał: Uczestnik dodano: 2009-09-27 12:29:04

Gimnajzum Danówek rządzi ;D pOZDRoo .;)
Napisał: Tyśka dodano: 2009-09-27 12:45:38

A gdzie wyniki?? No fakt,trasa była do bani. Dobrze,że już w tym roku kończę gimnazjum,bo za rok na pewno bym nie przyszedł na te zawody!!
Napisał: Bernard dodano: 2009-09-27 13:18:47

SP1 jest najlepsza!!!!!SP1 RZĄDZI!!!!!!!!!!
Napisał: uczeń dodano: 2009-09-27 16:06:38

aj super było tylko że nie dawali pucharów a ja nie byłam w pierwszej trójce, a żebym była to gitara:)) a jesli chodzi o warunki to fatalne bo przynajmniej mogli by skosić tą trawę :D i mnie na dodatek nie było na zdjęciu to kolejny minus a po za tym to było fajnie bo i pogoda było super
Napisał: kk dodano: 2009-09-27 17:38:59

WĄSOSZ GóRĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisał: MAFIA joł;yyy dodano: 2009-09-27 18:59:30

z mojej szkoły sporo osób przeszło dalej ;) ja niestety nie :( a trasa była okropna!!!
Napisał: uczestniczka ;) dodano: 2009-09-27 19:22:34

Danówek rządzi ! Ruda też !! To są nasi ! szyszka biegnij biegnij ! hehe !
Napisał: z danówka ! dodano: 2009-09-27 20:02:05

no wlasnie danówek najlepszy trzeba to opic heheh :):)
Napisał: 3 b dodano: 2009-09-28 15:14:48

wąsosz rządzi i nikt nie podskoczy
Napisał: kkkkk dodano: 2009-09-28 17:35:08

nauczcie się pisac,czytac i przede wszystkim słuchac mam na imie agnieszka a nie jakaś angelika !!!! przeprwacie rok 1996 i 2 miejce :D
Napisał: aga dodano: 2009-09-29 20:26:09

WĄSOSZ !!! the best...!!!!!! zawsze na szczycie :O :D :** pzd ziomki
Napisał: ZIoM2000 dodano: 2009-09-29 21:02:37

mo właśnie Agnieszka a nie Angelika ... wy sami jesteście jak Angelika ... ! ja to wiem jak ma imie bo to nasza z danówka :]
Napisał: to agnieszka dodano: 2009-10-01 15:43:40

hubert święciński a nie zbigniew !!!!!
Napisał: danówek dodano: 2009-10-02 16:59:18

i co dzieciaki nikt dla danówka nie podskoczy ;d;d
Napisał: Misia;* dodano: 2009-10-03 09:00:52

Gratuluję wszystkim ;p
Napisał: Uczestniczka ;D dodano: 2010-04-28 13:29:48

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.