• 3 komentarzy
  • 9705 wyświetleń

„Hufcowi zwycięzcy” tenis 25XI

W dniu 25.11.2008 r. odbył się w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie,   Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego młodzieży OHP. W przedsięwzięciu wzięły udział następujące reprezentacje:
1. Środowiskowego Hufca Pracy w Białymstoku.
2. Środowiskowego Hufca Pracy w Łomży.
3. Środowiskowego Hufca Pracy w Suwałkach.
4. Środowiskowego Hufca Pracy w Grajewie.
5. Środowiskowego Hufca Pracy w Augustowie.
6. Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie.
    Po emocjonujących rozgrywkach, złoto w kategorii dziewcząt zdobyła nasza uczestniczka Edyta Grochmal, która wygrała wszystkie rozegrane pojedynki. W meczach rozgrywanych wśród chłopców, imponującą i równą formą wykazał się Artur Sobolewski uczestnik ŚHP Grajewo, który zajął wysokie trzecie miejsce.  Wiele emocji wywołał turniej drużynowy rozgrywany systemem „każdy z każdym”. Niekwestionowanymi zwycięzcami okazała się ekipa z hufca w  Grajewie, która nie dając szans innym drużynom wywalczyła puchar za zajęcie pierwszego miejsca. Opiekunowie zwycięskich drużyn nie ukrywali dumy z dokonań swoich zawodników. Młodzież wyraziła chęć uczestnictwa w zawodach w przyszłym roku.

Sporządził: Bartosz Pietrzak – wychowawca ŚHP Grajewo
Autor zdjęć: Bartosz Pietrzak – wychowawca ŚHP Grajewo

Zdjęcie nr 2 – 25.11.2008 r. ,Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego, młodzież ŚHP w hali Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie.
Zdjęcie nr 1 – 19.11.2008 r. , Zwycięzcy Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego Młodzieży OHP